Terms of Use

УМОВИ КОРИСТУВАННЯ

Salateira bot

Вступ

Ці Умови користування (“Умови”) разом із Політикою конфіденційності формують повний юридичний Договір (“Договір”) між ТОВ Salateira (“Salateira”, “Компанія”, “ми”, “нас” або “наше”) та Вами у ролі користувача (“ви”, “ваш”, “користувач”). Цей Договір застосовується до нашого Чат бота (“Бот”) та послуг Salateira (“Послуга”, “Послуги”) (разом вживаються, як “Продукти”).

Будь ласка, уважно прочитайте Умови користування. У випадку, якщо ви не погоджуєтесь з цими Умовами частково, чи в повному обсязі, будь ласка, негайно припиніть використання Бота.

1. ПОСЛУГИ

Послуги, які ми надаємо це – забезпечення функціонування Чат боту Salateira.

“Чат бот” – це комп’ютерна програма, створена для симуляції спілкування зі справжнім користувачем-людиною.

Бот Salateira надає вам змогу замовляти здорову їжу та оплачувати це замовлення, використовуючи Messenger на платформі Facebook та послуги третіх сторін без комунікації з касиром. За допомогою Боту ви можете:

 • Робити замовлення з основного і сезонного меню;
 • Створювати і замовляти “Страву на вибір”;
 • Проводити оплату платіжною карткою;
 • З’єднатися з менеджером.

Щоб скористатись Ботом, вам потрібно перейти за посиланням, або завітати на сторінку Facebook – Salateira Bot. Щоб почати розмову з ботом, потрібно натиснути кнопку “Get started”, або “Почати”, залежно від встановленої мови у вашому профілі Facebook.

 1.  СПОСОБИ ОПЛАТИ

Після формування замовлення, у вас буде можливість оплатити його одним з двох способів на власний вибір: безпосередньо на касі, або онлайн.

У разі обрання способу оплати на касі, ваше сформоване замовлення не оплачується в процесі спілкування з Ботом. Як тільки замовлення сформоване та ви обрали спосіб оплати, на касі, ви отримуєте QR-код. Щоб отримати замовлення, треба просканувати QR-код, на окремому засобі зчитування, що встановлений поряд з касою, та оплатити вартість замовлення на касі.

У разі обрання способу оплати онлайн,  ви маєте можливість оплатити ваше замовлення платіжною карткою, одразу після його формування в Боті. Безпосередня оплата відбуватиметься через послуги третьої сторони – платіжну систему Masterpass. У результаті оплати, також буде сформований QR-код з деталями замовлення. QR-код треба просканувати на окремому засобі зчитування, що встановлений поряд з касою. У випадку оплати онлайн, вам не потрібно спілкуватися з касиром або стояти у черзі.

Важлива інформація

Важливо, що при оплаті онлайн, сума вартості замовлення блокується на вашому рахунку і списується, як тільки ви скануєте код, фізично знаходячись у ресторані. Якщо, з якихось причин ви цього не зробили, у кінці дня сума автоматично розблокується, а ваше замовлення скасовується. Термін дії QR-коду – один день, тобто до опівночі того ж дня коли ви сформували QR-код, тому що на наступний день меню ресторану може змінитись.

У випадку технічних збоїв або у випадку, якщо сума на вашому рахунку не списалась, зверніться до менеджеру ресторану або до технічної підтримки.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Право здійснювати оплату за допомогою Боту Salateira мають особи, що досягли віку з якого відповідно до застосовного законодавства є можливим отримання платіжної картки.

 

 1. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ БОТА

Ви маєте право користуватися Ботом згідно з даними Умовами. Порушення правил використання може призвести до обмеження доступу до Боту.

Ви не повинні використовувати Бот для будь-якої з наступних цілей:

 • будь-які незаконні, шахрайські або зловмисні дії або дії, які сприяють будь-якій злочинній діяльності або надають інформацію про таку діяльність;
 • будь-який наклеп, переслідування або загроза чи будь-які інші дії, які будь-яким чином порушують права інших осіб. Це також стосується будь-якої інформації, яку ви можете додати або завантажити в Бота;
 • завантаження вірусів чи інших шкідливих матеріалів.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Salateira повідомить відповідні правоохоронні органи про згадані вище та/або подібні порушення при використанні Бота. Ми також маємо право розкривати вашу персональну інформацію  будь-якій третій стороні, у разі, якщо ваші дії (включаючи, завантаження до Бота контенту який суперечить цим Умовам), є шахрайством, порушенням прав на конфіденційність або порушенням будь-яких інших правил, передбачених цими Умовами. Ви не повинні використовувати Бот, для пошкодження або послаблення його функціоналу, або для пошкодження наших основних систем та наших систем безпеки.

 

4. ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Всі права на об’єкти  інтелектуальної власності, що використовуються у послугах Salateira, на законних підставах належать Salateira та іншим правовласникам. До таких об’єктів інтелектуальної власності належать дизайн, компонування, зовнішній вигляд, алгоритми Бота, контент, який міститься у Боті тощо. Матеріали Salateira захищені законами та підзаконними актами, що стосуються інтелектуальної власності. Ви можете використовувати Послуги (включно з усіма матеріалами, що їх складають) лише для цілей отримання Послуг, передбачених цими Умовами. Ви не можете відтворювати, розповсюджувати, модифікувати, створювати похідні продукти, публічно демонструвати, перевидавати, завантажувати, зберігати чи передавати будь-які об’єкти інтелектуальної власності, права на які належать Salateira та іншим правовласникам, без їх згоди на це.

5. ЕЛЕКТРОННА КОМУНІКАЦІЯ

У зв’язку з використанням вами цих Послуг, ми можемо надсилати вам електронно всі угоди, повідомлення, документи, квитанції та відкриту інформацію, що надається Боту і відноситься до Послуг. Ми можемо комунікувати з вами, публікуючи інформацію у Боті чи Послугах, або надсилаючи її вам через Facebook Messenger на вашу сторінку в соціальній мережі Facebook, через яку ви взаємодієте з Ботом, або ми можемо надсилати вам повідомлення на вашу адресу електронної пошти. Ви можете відмовитись від отримання повідомлень від нас у будь-який час.

 1. ЗАХИСТ ДАНИХ

У випадку використання повного функціоналу Бота Salateira, вам потрібно надати нам певну персональну інформацію. Ми поважаємо конфіденційність приватної та персональної інформації всіх залучених сторін. Для більш детальної інформації про процедуру збору, використання та/або розкриття персональної інформації користувачів, будь ласка, прочитайте нашу Політикою конфіденційності.

7. ПОСЛУГИ ТРЕТІХ СТОРІН

Salateira може використовувати послуги третіх сторін для  для того щоб надавати вам свої послуги. До послуг третіх сторін відносяться, (перелік не є вичерпним) сервіси обробки платежів, оператори веб-сайтів тощо.

8. ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА КОМП’ЮТЕРНІ ВІРУСИ

Іноді збої в мережі можуть трапитися через підключення до Інтернету, роботу з програмним забезпеченням, передачу даних тощо. Через це можливі ситуації коли інформація у Боті може відображатися не повністю або некоректно. Salateira не несе відповідальності та не бере на себе жодних зобов’язань, пов’язаних з роботою будь-якого програмного забезпечення, наявність комп’ютерних вірусів або інших елементів зі шкідливим програмним кодом, наявністю деструктивних або небезпечних файлів, які можуть бути розповсюджені і таким чином впливати на програмне й апаратне забезпечення після взаємодії користувача з Ботом. Salateira рішуче рекомендує, використовувати антивірусне програмне забезпечення або інші захисні програми під час взаємодії з Інтернетом.

 1. ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ І ГАРАНТІЯ ВІДШКОДУВАННЯ

Ви погоджуєтесь не шкодити Боту Salateira, філії компанії та/або їх належним правонаступникам та розпорядникам, а також їх відповідним посадовим особам, директорам, працівникам, агентам, ліцензіарам, представникам, операційним службам та постачальникам. Ви погоджуєтесь утримуватись від будь-яких вимог та/або вчинення певних дій, а також компенсувати будь-які втрати, збитки, витрати (включаючи сплату адвокатів), пов’язані з порушенням будь-якого положення цих Умов користування, незаконного привласнення або порушення вами прав будь-якої іншої сторони, або невиконання будь-якого закону чи правила. Salateira залишає за собою право за власний рахунок взяти на себе виключний захист та контроль за будь-якими претензіями чи діями та усіма переговорами щодо врегулювання або компромісу, і ви погоджуєтесь повністю співпрацювати з Salateira у разі отримання запиту від Salateira .

10. ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ

ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ БОТА ТА ЙОГО ПОСЛУГ, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ НА ВАШ ВЛАСНИЙ РИЗИК. БОТ, ЙОГО ВМІСТ І ПОСЛУГИ, ОТРИМАНІ ЧЕРЕЗ БОТА, НАДАЮТЬСЯ У НАЙБІЛЬШ ДОСТУПНОМУ ВИГЛЯДІ, БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ. НІ КОМПАНІЯ, НІ БУДЬ-ЯКА ОСОБА, ПОВ’ЯЗАНА З КОМПАНІЄЮ, НЕ НАДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ ЩОДО ПОВНОТИ, ЗАХИЩЕНОСТІ, НАДІЙНОСТІ, ЯКОСТІ, ТОЧНОСТІ АБО МОЖЛИВОСТЕЙ БОТА.  НЕ ОБМЕЖУЮЧИ ВИЩЕСКАЗАНЕ, НІ КОМПАНІЯ, НІ ХТО-НЕБУДЬ, ПОВ’ЯЗАНИЙ З КОМПАНІЄЮ, НЕ ГАРАНТУЄ, ЩО БОТ, ЙОГО ВМІСТ АБО ПОСЛУГИ, ОТРИМАНІ ЧЕРЕЗ БОТА, БУДУТЬ ТОЧНИМИ, БЕЗПЕРЕРВНИМИ, НАДІЙНИМИ, БЕЗ ПОМИЛОК АБО, ЩО ДЕФЕКТИ БУДУТЬ ВИПРАВЛЕНІ. ТОБТО, МИ НЕ ГАРАНТУЄМО, ЩО САЙТ АБО СЕРВЕР, ЯКИЙ РОБИТЬ ЙОГО ДОСТУПНИМ, НЕ МІСТЯТЬ ВІРУСІВ АБО ІНШИХ ШКІДЛИВИХ КОМПОНЕНТІВ, АБО ЩО БОТ АБО ПОСЛУГИ, ОТРИМАНІ ЧЕРЕЗ БОТА, ВІДПОВІДАТИМУТЬ ВАШИМ ПОТРЕБАМ, АБО ОЧІКУВАННЯМ. У ПОВНІЙ МІРІ, ПЕРЕДБАЧЕНІЙ ЗАКОНОМ, КОМПАНІЯ, ТАКИМ ЧИНОМ, ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ЖОДНИМИ ГАРАНТІЯМИ ЦІЛЬОВОЇ ПРИДАТНОСТІ, НЕВИКОРИСТАННЯ ТА ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ. ВИЩЕЗГАДАНА ВІДМОВА ВІД ГАРАНТІЙ НЕ ВПЛИВАЄ НА БУДЬ-ЯКІ ГАРАНТІЇ, ЯКІ НЕ МОЖУТЬ БУТИ ВИКЛЮЧЕНІ АБО ОБМЕЖЕНІ ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА. SALATEIRA, НАШІ ДИРЕКТОРИ, ЧЛЕНИ КОМАНДИ, ПРАЦІВНИКИ ЧИ АГЕНТИ, У ЖОДНОМУ РАЗІ, НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, НЕПРЯМІ, ОПОСЕРЕДКОВАНІ ЗБИТКИ АБО БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ЗБИТКИ БУДЬ-ЯКОГО ВИДУ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, ЗБИТКАМИ, СПРИЧИНЕНИМИ НЕМОЖЛИВІСТЮ ВИКОРИСТАННЯ, НЕОТРИМАНИМ ПРИБУТКОМ, ВТРАТОЮ ДАНИХ, НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЧИ СПРИЧИНЕНО ЦЕ ПОЗОВОМ ЗА ДОГОВОРОМ, ПРАВОПОРУШЕННЯМ (В ТОМУ ЧИСЛІ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ НЕДБАЛІСТЮ) АБО ІНШИМИ ЗБИТКАМИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ПРИ ВИКОРИСТАННІ АБО ПОВ’ЯЗАНІ З ВИКОРИСТАННЯМ АБО НЕМОЖЛИВІСТЮ ВИКОРИСТАННЯ НАШИХ ПОСЛУГ, ПОВ’ЯЗАНИМИ З ПОСЛУГАМИ БОТІВ, БУДЬ-ЯКИМ КОНТЕНТОМ БОТА АБО ІНШИХ БОТІВ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, БУДЬ-ЯКИМИ ЗБИТКАМИ, СПРИЧИНЕНИМИ ЧИ ОБУМОВЛЕНИМИ ДІЯМИ КОРИСТУВАЧА, ЩО БАЗУЮТЬСЯ НА ІНФОРМАЦІЇ, ЯКА ОТРИМАНА ВІД SALATEIRA І БУДЬ-ЯКИМИ ПРЯМИМИ, ОПОСЕРЕДКОВАНИМИ, СПЕЦІАЛЬНИМИ, ВИПАДКОВИМИ, ПОБІЧНИМИ ЗБИТКАМИ ЧИ ШТРАФАМИ , ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ, КОМПЕНСАЦІЄЮ ФІЗИЧНОЇ ТА (АБО) МОРАЛЬНОЇ ШКОДИ, НЕ ОТРИМАННЯМ  ДОХОДУ, НЕОТРИМАНИМ ПРИБУТКОМ, ВТРАТОЮ ДІЛОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ АБО ОЧІКУВАНИХ ЗАОЩАДЖЕНЬ, ВТРАТОЮ МОЖЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ, ЗБИТКІВ НАНЕСЕНИХ РЕПУТАЦІЇ, ВТРАТОЮ ДАНИХ НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА ТЕ, ЧИ ПОВ’ЯЗАНО ЦЕ З ПРАВОПОРУШЕННЯМИ (ВКЛЮЧАЮЧИ НЕДБАЛІСТЬ), ПОРУШЕННЯ КОНТРАКТУ НАВІТЬ У РАЗІ, ЯКЩО ТАКА ВТРАТА МОГЛА БУТИ ПЕРЕДБАЧЕНОЮ, АБО БУДЬ-ЯКИМИ ІНШИМИ ВТРАТАМИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ У РЕЗУЛЬТАТІ ПОМИЛОК, ПРОПУЩЕНЬ, ПЕРЕРИВАНЬ, ВИДАЛЕННЯ ФАЙЛІВ АБО ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ, ДЕФЕКТІВ, ВІРУСІВ, ЗАТРИМОК В ЕКСПЛУАТАЦІЇ АБО ПЕРЕДАЧІ АБО БУДЬ-ЯКИХ НЕСПРАВНОСТЕЙ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ Є ВОНИ РЕЗУЛЬТАТОМ ВИПАДКУ НЕПЕРЕБОРНОЇ СИЛИ, ВІДМОВИ ЗВ’ЯЗКУ, КРАДІЖКИ, ЗНИЩЕННЯ АБО НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ ДО ЗАПИСІВ, ПРОГРАМ АБО ПОСЛУГ SALATEIRA. ВИЩЕЗГАДАНЕ ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ ВПЛИВАЄ НА БУДЬ-ЯКУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ЯКА НЕ МОЖЕ БУТИ ВИКЛЮЧЕНА АБО ОБМЕЖЕНА ВІДПОВІДНО ДО ЗАКОНОДАВСТВА.

 1. ФОРС-МАЖОР

Salateira ні в якому випадку не несе відповідальності чи зобов’язань за будь-які невдалі спроби використання Послуг, або затримки у виконанні своїх зобов’язань за цим Договором у разі якщо такі затримки або невдалі спроби виникають прямо, або опосередковано у результаті обставин, що перебувають поза контролем Salateira. Включаючи, але не обмежуючись, страйками, зупинками роботи, аваріями, діями ядерної або природної катастрофи чи стихійними лихами, а також перериванням, втратою або несправністю комунальних служб, комунікацій або комп’ютерних (програмних та апаратних) послуг.

 1. ПОСИЛАННЯ НА САЙТИ ТРЕТІХ СТОРІН

Бот може містити посилання на веб-сайти третіх сторін. Ми надаємо ці посилання лише для вашої зручності і ми не є відповідальними за вміст, продукти чи послуги, що пропонуються цими веб-сайтами, ресурсами чи посиланнями, що відображаються на цих веб-сайтах. Ви визнаєте, що  ви самостійно несете відповідальність за будь-який ризик, пов’язаний із використанням будь-яких сторонніх веб-сайтів.

13. РЕГУЛЮЮЧЕ ПРАВО

Ці Умови користування повинні тлумачитися так, як якщо б обидві сторони спільно написали їх. Дані умови регулюються українським законодавством.

 1. АВТОНОМНІСТЬ ПОЛОЖЕНЬ УМОВ

У разі якщо будь-яке із положень цих Умов користування є нездійсненним або забороненим у будь-якій юрисдикції, таке положення має  не застосовуватись у межах такої юрисдикції і бути неефективним у рамках цієї заборони чи неможливості виконання, не визнаючи недійсними інших положеннь цих Умов. Будь-яка така заборона чи неможливість виконання вимог щодо певної юрисдикції не повинна визнати таке положення недійсним чи неприйнятним у будь-якій іншій юрисдикції.

15. ПЕРЕДАЧА ПРАВ

Ви не можете передавати будь-які з ваших прав чи обов’язків, що виникають відповідно до цих Умов користування без нашої попередньої письмової згоди. Ми не передаємо будь-які з ваших прав, що виникають відповідно до цих Умов користування, загалом або у певній частині без вашої попередньої згоди чи підтвердження.

16. ВІДМОВА ВІД ВИКОНАННЯ ПРАВ

Неможливість, невдача або затримка у виконанні будь-яких обов’язків, повноважень або привілеїв з нашої сторони відповідно до цих Умов не може розглядатись як відмова від таких прав.

17. ЗАГОЛОВКИ  

Заголовки статей призначені лише для зручності та не повинні використовуватися для обмеження або тлумачення положень цих Умов.

18. ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Якщо у вас є будь-які питання або коментарі стосовно Умов користування, ви можете зв’язатися з Salateira у письмовій формі за електронною адресою v.simakova@salateira.ua.

Відмова від відповідальності. Оригінальна, юридично зобовязуюча  версія цього документа написана англійською мовою, і вона може бути перекладена на інші мови для зручності наших не англомовних користувачів. У разі виникнення будь-яких розбіжності між англійською версією та перекладеною версією, англійська версія буде превалювати.