Про нас

А ось і ми:)

salateira

 

Salateira – міжнародна мережа fast-healthy ресторанів з принципом вільного вибору інгредієнтів і унікальною можливістю комбінувати продукти на свій смак.

Ми пропонуємо нашим гостям великі порції, які готуємо у них на очах з високоякісних і свіжих продуктів за доступною ціною.

Основа нашого меню – соковиті салати, оригінальні пасти, ситні сендвічі, справжні равіолі, авторські десерти, сезонні напої і крем-супи. З 8 до 11 ранку в ресторанах подаються сніданки: яйця Бенедикт, карамельні равіолі з сиром, традиційна запіканка.

Кожні три місяці ми розробляємо нове особливе сезонне меню з авторськими рецептами від бренд-шефа зі свіжих сезонних продуктів.

Один із важливих принципів нашої роботи – швидкість обслуговування гостей. Жителям великих міст часто не вистачає часу на турботу про здорове харчування, тому Salateira взяла цю функцію на себе.

У Salateira діє відкрита кухня, завдяки чому гості можуть спостерігати за всім процесом приготування страви, а також переконатися в чистоті кухні і акуратності роботи кухарів.

У кожному ресторані мережі є зона water station, де будь-яка людина може безкоштовно випити води з лимоном і м’ятою. Серед інших компліментів, які гості можуть брати в необмеженій кількості, – яблука в прикасовій зоні, мікс насіння, оливкова олія і бальзамічний оцет як добавка до салатів.

Перший ресторан мережі був відкритий в грудні 2011 року в торгово-розважальному центрі Sky Mall в Києві. Сьогодні в мережу Salateira входять 14 ресторанів. Це 10 ресторанів в Києві, а також 3 ресторани за кордоном: 2 ресторани в Мінську і один в Аліканте (Іспанія). У планах компанії на 2018 рік – відкриття ресторанів площею 300-400 кв.м в найбільших містах України і великих містах ближнього зарубіжжя.