Salateira

 

У будь незрозумілій ситуації - відкривай новий ресторан

21 Бер 2015
У будь незрозумілій ситуації - відкривай новий ресторан

Друзі, як ви вже здогадалися, ми відкриваємо нову Salateira. Цього разу вибір локації припав на улюблений нами Поділ, вулицю Сагайдачного.
Cовладелец мережі, Іра Добруцька з цього приводу ось що каже: «Ми давно мріяли відкрити ресторан саме на Сагайдачного - на самій ресторанної вулиці столиці. У нас великі надії на те, що це місце в найближчому майбутньому стане пішохідним ». У наших планах на цей рік - відкрити ще 7 ресторанів як в Україні, так і за її межами.
Це буде другий в Києві ресторан, в якому представлено Salateira café - наш найсолодший проект з десертами на будь-який смак: пташине молоко, панакота, морквяний і шоколадний торти, чізкейк і медовик - все для ласунів!
Головне меню «Salateira» залишиться незмінним - класичні салати і пасти, а також сезонне меню, яке ми розробляємо з приходом нової пори року. Щоранку до 12 ми будемо подавати нашим гостям сніданки: грінки c томатами, песто та моцарелою, омлет, гранола і запіканки.
Фірмовий стиль Salateira наш архітектор використовував і для оформлення інтер'єру нового ресторану, зробивши акцент на зелені рослини і квіти. Для любителів Селфі ми створили таємне укриття Wonderplace - місце для ідеальних фото, де ніхто не відволікає і не тривожить.
Як і завжди, кухня Salateira максимально відкрита для ваших очей, щоб ви могли не лише побачити всі «закулісся» роботи ресторану, але і самостійно переконатися в чистоті й акуратності роботи наших кухарів.
Будемо дуже раді вас побачити в новій Salateira за адресою Петра Сагайдачного, 37. Ми працюємо з 8 до 23 в робочі дні та з 10 до 23 у вихідні.