Salateira

 

Відкриття ресторану Salateirа в ТЦ Глобус

25 Черв 2015
Відкриття ресторану Salateirа в ТЦ Глобус

Український бренд ресторанів швидкого і здорового харчування Salateira відкрив новий заклад в ТЦ Глобус (1-я лінія). Цей ресторан став 2-м відкриттям мережі в 2015 і 7 по рахунку рестораном Salateira.
 
Крім відкриття ресторану, планується також встановити Salateira Baby-pitstop - спеціальну кімнату мами і дитини біля зони фудкорту, де в розпорядженні мам буде все необхідне для догляду за маленькими дітьми: столик для сповивання, пристрій для розігріву молока, серветки та інше. Вперше такий проект Salateira здійснила в ТРЦ Sky Mall.
 
У зв'язку приходом мережі Salateira, в самому торговому комплексі планується провести ряд змін. Перш за все, в зоні фудкорту буде повністю замінено меблі та збільшено кількість столиків. Також буде проведено капітальний ремонт санвузла.
 
Ірина Добруцька, співвласниця Salateira: «У нашій мережі високі вимоги до орендодавців, що часто стає причиною багатьох позитивних змін в торгівельних центрах, де відкривається новий ресторан Salateira. Ми намагаємося поліпшувати простір, в яких знаходимося, адже навіть найбільші зміни в світі починаються з однієї дії».
 
Офіційне відкриття відбулося 25 червня 2015. Новий ресторан працює за графіком ТЦ Глобус з 10 до 22 щодня.