→ ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
Захист Ваших персональних даних дуже важливий для нас. Особиста інформація, зазначена Вами на сайті при здійсненні замовлення використовується виключно в Ваших інтересах, тобто для того, щоб ми могли враховувати Ваші потреби при виконанні замовлення.

Які дані необхідні:
В момент оформлення замовлення необхідно вказати в реєстраційній формі Ваше ім'я, прізвище, номер телефону e-mail.

Мета з якою ці дані необхідні:
Ваше ім'я застосовується для особистих звернень до Вас, також ім'я та прізвище необхідні для передачі Вам замовленого Товару, e-mail та номер телефону необхідні для зв'язку з Вами та направлення пропозицій.

Зазначена Вами інформація ні за яких умов не передається третім особам, крім випадків, передбачених законодавством та умовами оферти. Ця інформація зберігається на захищених серверах і використовується відповідно до їх політики конфіденційності.

Способи захисту персональних даних
Для захисту Вашої особистої інформації, зазначеної на нашому сайті, ми використовуємо різні заходи безпеки: адміністративні, технічні та управлінські.

Кожен співробітник, який працює в нашій компанії, ознайомлений з нормами, інструкціями контролю і Повідомленням про конфіденційність. І, незважаючи на те, що ми намагаємося убезпечити Ваші особисті дані, все ж рекомендуємо Вам самим вжити всіх необхідних заходів безпеки під час перебування в Інтернеті. Наш сайт захищений від несанкціонованого використання зазначеної Вами інформації, однак, ми не можемо дати гарантію, що наші запобіжні заходи попередять незаконний доступ до цієї інформації хакерів інших організацій.

У тому випадку, якщо дана політика конфіденційності буде змінена, Ви зможете про це дізнатися, прочитавши інформацію на даній сторінці.

З будь-яких питань, що можуть виникнути у Вас стосовно політики конфіденційності звертайтесь до адміністратора сайту, написавши йому листа на e-mail: co.orders@salateira.ua
ЗВ'ЯЗОК З НАМИ
ПИТАННЯ ЩОДО ЗАМОВЛЕНЬ:
salateira.delivery@gmail.com

ДЛЯ ВІДГУКІВ:
pr@salateira.ua
ІНШІ ПРОПОЗИЦІЇ
ХОЧУ ДОСТАВКУ!

ГРАФІК ОБРОБКИ ТА ВИДАЧІ ЗАМОВЛЕНЬ:
пн-пт з 10:00 до 18:00
сб-нд з 11:00 до 17:00
Click to order
Cart
Додавай у кошик свої улюблені страви!
Total: 
ГРАФІК ОБРОБКИ ТА ВИДАЧІ ЗАМОВЛЕНЬ:
пн-пт з 10:00 до 18:00
сб-нд з 11:00 до 17:00
Для підтвердження замовлення вкажіть вірну пошту. Інакше замовлення не буде прийнято до роботи. Дякуємо за розуміння!
Для підтвердження замовлення вкажіть вірний телефон. Інакше замовлення не буде прийнято до роботи. Дякуємо за розуміння!
ОБЕРИ РЕСТОРАН ДЛЯ САМОВИВОЗУ
Обробка та видача замовлень: пн-пт 10:00-18:00, сб-вс 11:00-17:00
Покласти одноразові прибори до замовлення?
Маєш код від MEGOGO (при замовленні від 300 грн)?
Натискаючи кнопку підтвердження ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних