→ ЗГОДА З РОЗСИЛКОЮ
Заповнюючи форму замовлення на даному сайті, Ви висловлюєте свою повну згоду з політикою конфіденційності. А також, ви даєте згоду на те, що ми маємо право розголошувати зазначені Вами особисті дані в наступних випадках:

За Вашою згодою. Всі інші випадки передачі особистої інформації третім особам передбачають запит на згоду користувача.

Компаніям, працюючим від нашого імені. Ваша особиста інформація частково може бути розкрита в ході співпраці з іншими компаніями, які можуть виконувати від нашого імені завдання бізнес підтримки. Ми вимагаємо, щоб компанії-партнери використовували особисту інформацію наших користувачів тільки в рамках і відповідно до вимог договору. Цим компаніям заборонено передавати Вашу інформацію іншим особам в будь-яких ситуаціях, крім випадків, коли це необхідно для виконання умов договору. Такими договорами бізнес підтримки можуть регулюватися: виконання замовлень, видача бонусів, проведення опитувань, реалізація замовлень і управління інформаційними системами. Також нами розкривається не персоніфікована узагальнена інформація при підборі постачальників послуг.

На партнерських сторінках або сторінках, що сумісно позиціонуються. Наша компанія може надавати інформацію компаніям-партнерам, з якими вона організовує реалізацію спеціальних пропозицій і заходів щодо просування товарів і послуг на сторінках, що спільно позиціонуються. При запиті Ваших даних на подібних сторінках, Вам обов'язково буде надано попередження про передачу особистої інформації. Наші партнери застосовують надану Вами інформацію згідно з повідомленням про конфіденційність свого сайту, ознайомитися з яким можна на сайті перед наданням будь-яких особистих даних.

Правоохоронним органам. Без Вашої згоди особиста інформація може бути розкрита третім особам з таких причин: для попередження порушення законодавства, нормативних правових актів або рішень суду, участь в урядових розслідуваннях, надання допомоги в запобіганні шахрайства, захисту прав компанії.

Та особиста інформація, яка була вказана Вами при реєстрації на Сайті, в будь-який момент може бути змінена або видалена з нашої бази на першу Вашу вимогу. Для цього зв'яжіться з нами будь-яким, зручним для Вас способом, використовуючи контактну інформацію, розміщену у відповідному розділі сайту.
ЗВ'ЯЗОК З НАМИ
ПИТАННЯ ЩОДО ЗАМОВЛЕНЬ:
salateira.delivery@gmail.com

ДЛЯ ВІДГУКІВ:
pr@salateira.ua
ІНШІ ПРОПОЗИЦІЇ
ХОЧУ ДОСТАВКУ!

ГРАФІК ОБРОБКИ ТА ВИДАЧІ ЗАМОВЛЕНЬ:
пн-пт з 10:00 до 18:00
сб-нд з 11:00 до 17:00
Click to order
Cart
Додавай у кошик свої улюблені страви!
Total: 
ГРАФІК ОБРОБКИ ТА ВИДАЧІ ЗАМОВЛЕНЬ:
пн-пт з 10:00 до 18:00
сб-нд з 11:00 до 17:00
Для підтвердження замовлення вкажіть вірну пошту. Інакше замовлення не буде прийнято до роботи. Дякуємо за розуміння!
Для підтвердження замовлення вкажіть вірний телефон. Інакше замовлення не буде прийнято до роботи. Дякуємо за розуміння!
ОБЕРИ РЕСТОРАН ДЛЯ САМОВИВОЗУ
Обробка та видача замовлень: пн-пт 10:00-18:00, сб-вс 11:00-17:00
Покласти одноразові прибори до замовлення?
Маєш код від MEGOGO (при замовленні від 300 грн)?
Натискаючи кнопку підтвердження ви погоджуєтеся з політикою обробки персональних даних